Google Reklamları

0
33

Her 10 kişiden 8’i bir şey aramak istediğinde Google ile arama yapıyor!

Google reklamları ile internet sitenize daha fazla kullanıcı çekebilir, reklamınızın farklı sitelerde yayınlanmasını sağlayabilir, arama motorunda en üst sırada çıkabilirsiniz.

Herhangi bir şeyi merak ettiğimizde, bir ürün satın almadan önce, fiyat karşılaştırması yapacağımızda, bulunduğumuz şehirde bir ürünün veya hizmetin nerede olduğunu araştırdığımızda başvurduğumuz birincil kaynak Google!

Google’ a niçin reklam vermelisiniz?.

Google reklamlarının en önemli özelliği hedef kitlenizi size getirmesidir.
Genelde hedef kitleye ulaşmaya çalışan reklam yapısını tersine işleterek, ürün ve hizmetlerinize ihtiyaç duyan kişilere reklamlarınızı gösterir.
Böylelikle sadece tıklama başına ücret ödeyerek, düşük bütçelerle, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan kullanıcıları sitenize çekmiş olursunuz.

Google’ da reklamlarınız nerelerde görüntülenebilir?

  • Google arama sonuçları sayfası
  • Google Play, Google Alışveriş, Google Haritalar arama sonuçları sayfası
  • Google Finans, Gmail, Blogger, Youtube
  • Google reklam ağı iş ortakları internet sitelerinde çeşitli bölümlerde

Google’ da üst sıralarda çıkmak size ne kazandırır?

Google ‘ da ilk sırada yer alan firmalar arama sonuçlarına göre %35, ikinci sırada %12, üçüncü sırada %9 dönüşüm oranı elde edebilmektedir. Alanınız ile ilgili sonuçlarda ilk sayfada yer almak, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili dönüşümleri önemli oranda arttırmanızı sağlar.

Google’ da üst sırada çıkmanız için internet sitenizde SEO (Search engine optimization ) Arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapabiliriz.

Google reklamları ve yönetiminde niçin ZEKİCE?

Google reklamları ve optimizasyonu bilgi birikimi gerektiren özel bir alan olmakla birlikte kendi içinde özel hedefleme kriterleri (il, ilçe, yayınlanma saati, gösterim sıklığı vb.) bulundurmaktadır.
Biz tüm bu incelikleri hesaba katarak, size özel bir stil geliştirebilir ve hedeflerinize uygun çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Bu sayede kısa sürede, kendi belirlediğiniz bütçelerle en fazla kişiye ulaşmanızı ve verimli geri dönüşler almanızı sağlayabiliriz.